O nás - Fous Střechy, s.r.o.

Fous s. r. o. působí na českém trhu od roku 1998. Od počátku se zabýváme výhradně prodejem veškerých komponent na střechu. Snažíme se vám nabídnout kompletní servis a maximum informací. Vždy klademe důraz na osobní přístup k zákazníkovi. Každá střecha je svým způsobem specifická. Nelze tedy aplikovat nějaká komplexní pravidla pro materiály, doplňky a technologické postupy.

Abychom byli schopni dosahovat kvalitního poradenství, zaměstnáváme pouze pracovníky, kteří mají se střechami bohaté praktické zkušenosti. Neustále sledujeme vývoj v oblasti střešních krytin a kompletních systémů. K vašim službám je ve společnosti Fous s. r. o. okolo 50 svědomitých pracovníků, kteří jsou připraveni pomoci vám při výběru vhodných materiálů i pracovních postupů.

V roce 2002 jsme získali výhradní zastoupení pálené střešní krytiny Meindl pro ČR. Být výhradním dovozcem světoznámé společnosti pro nás znamená určité vyznamenání. Meindl je společnost, která v oboru střešních krytin dosáhla řady úspěchů a jen těžko by se spojila s firmou, která nedosahuje požadované odbornosti a kvality poskytovaných služeb.

Věříme, že i vy se rozhodnete pro nás , abyste zjistili, že zde uvedený popis firmy Fous s. r. o. je jen zlomek z opravdové kvality, kterou u nás dostanete.

Jednotlivec nebo firma – u Fouse jde všechno prima

Certifikáty a osvědčení

 

Vzdělávání ke zvýšení konkurenceschopnosti

/21.01.2011/

Společnost Fous, s.r.o. je realizátorem projektu s názvem
"Rozvoj vzdělávání na podporu a udržení zaměstnanosti ve spol. Fous, s.r.o.", v rámci výzvy Školení je šance, číslo: CZ.1.04/1.1.02/35.001625. Projekt byl zahájen dne 1.11.2010.

ESF_2

100% záruka – ani o Fous méně.

Více důvodů...

Volejte a pište nebo použijte jednoduchý
on-line formulář.

E-maily: info@fous.cz
poptavky@fous.cz
Výpočet ceny Vaší střechy zdarma

FOUS střechy na Facebooku!

Staňte se naším fanouškem, řekněte nám, co si myslíte, a nepropásněte nové soutěže a akce!

Odborný dodavatel - Zelená úsporám

FOUS střechy s.r.o., Praha 3, Žižkov, Víta Nejedlého 860/8 | Tel.: +420 318 520 566 | e-mail: info@fous.cz