Vždy o Fous lepší střecha

Vaše střecha si zaslouží zodpovědný přístup od každého, kdo se na její stavbě či opravě podílí. Střešní systémy dodáváme od roku 1998 a známe každý aspekt, kterému je třeba věnovat pozornost. Samozřejmě se s vámi o naše poznatky podělíme a pomůžeme vám vybrat to nejvhodnější řešení. Nezáleží na tom, zda zastřešujete celý dům nebo přístřešek na dřevo – Fous vám vždy dobře poradí a vše předběžně vyčíslí. Obojí pochopitelně ZDARMA. Neváhejte a spočítejte si cenu vaší střechy hned teď.

program Zaměstnanost

Opravdu kompletní střecha - Naše služby a servis

Střechy Fous dodávají opravdu vše, co je na střechu potřeba. Nemusíte shánět, hledat a zajišťovat dopravu pro všechny komponenty zvlášť. Stavíte nebo rekonstruujete střechu? Střechy Fous vám dodají a zajistí:

U nás nakoupíte výrobky těchto výrobců : Monier, Braas, Jungmeier, Meindl, Creaton, Bogen, Eternit, Roben, Benders, Koramic + ostatní uvedené v materiálech

Všechny nabízené součásti střech si u nás můžete prohlédnout. 95% položek sortimentu je vždy skladem – dodávku realizujeme během několika dnů. Nemusíte čekat! Přesvědčit se můžete sami.

O Fous více času pro vás

Zastupujeme všechny významné výrobce střešních krytin a systémů. Kompletní sortiment na jednom místě pro vás znamená výraznou úsporu času i peněz. Nemusíte porovnávat ceny různých řešení střech. Udělali jsme to za vás.Střechy Fous zaměstnávají pouze zkušené profesionály, kteří střechám rozumějí. Dodali jsme materiál na stovky klasických i atypických střech. Doporučíme aplikaci té správné krytiny, v závislosti na vašem požadavku. Ať je pro vás hlavním ukazatelem cena, barva krytiny nebo jednoduchost pokládky, vždy dostanete o Fous více informací. Každé z navrhovaných řešení vám podrobně popíšeme, vysvětlíme klady i zápory a pomůžeme při rozhodování k vaší plné spokojenosti. Individuální přístup a podrobné informace na jednom místě = více času pro vás.
Kontaktujte střechy Fous ještě dnes – dozvíte se víc.

100% záruka – ani o Fous méně

Cesta střešní krytiny od výrobce až na vaši střechu není vždy rovná a hladká. Stane se, že některé tašky prasknou nebo dojde k jinému poškození – to je přirozené. Stejně přirozená je pro nás i výměna takto poškozeného materiálu nebo jeho zpětný odkup za plnou cenu. Na výměnu přitom nečekáte – je provedena v nejkratším možném termínu. Neplaťte zbytečně za vadné zboží. Využijte spolehlivého dodavatele, který vám vždy vyjde vstříc.

Kdo vám střechu postaví?

Jelikož se specializujeme na dodávání střešních materiálů a kompletních systémů, přenecháváme samotnou realizaci střech jiným. Za dobu existence firmy Střechy Fous jsme navázali spolupráci s několika realizačními celky. Doporučíme vám jejich služby. Obchodní partnery si vybíráme stejně pečlivě, jako vlastní zaměstnance. Máte tak jistotu, že námi doporučená firma se ve svém oboru opravdu vyzná. Kontaktujte nás a dozvíte se víc.

Kompletní sortiment na jednom místě tzn. opravdu kompletní střecha.

Více důvodů...

Volejte a pište nebo použijte jednoduchý
on-line formulář.

E-maily: info@fous.cz
poptavky@fous.cz
Výpočet ceny Vaší střechy zdarma

FOUS střechy na Facebooku!

Staňte se naším fanouškem, řekněte nám, co si myslíte, a nepropásněte nové soutěže a akce!

Odborný dodavatel - Zelená úsporám

FOUS střechy s.r.o., Praha 3, Žižkov, Víta Nejedlého 860/8 | Tel.: +420 318 520 566 | e-mail: info@fous.cz